Blog > Komentarze do wpisu
Dwie czapki, szalik i pół rękawiczki
floppy crochet hat (sort of)

taki jest aktualny stan akcesoriów zimowych, które wykonałam w tym sezonie. Teraz mam zamiar zrobić jeszcze chustę/szalik do niebieskiej czapki i dokończyć rękawiczki.

crochet hat

Pierwsza czapka była inspirowana wielkimi i grubymi czapkoberetami, które spodobały mi się w zeszłym sezonie. Na przykład takimi jak te Britney i Ashlee (trzeba trochę przewinąć w dół). Nie chciałam, żeby był dużo za duży i chyba się udało. Robiłam na oko, szydełkiem 4 mm z włóczki Puchatka.

round ripple hat

Tą z kolei zrobiłam na wzór czapki znalezionej w tym wątku na forum Craftster. Tu bardziej się nakombinowałam z wzorem ale myślę, że wyszedł dobrze. Trochę gorzej było z kształtem czapki, chociaż pewnie wynika to z grubości włóczki. Moja była cieńsza (szydełko 3 mm).
Szalik słabo widać i w dodatku na zdjęciu jest jeszcze nieskończony. Zrobiłam go podobnym wzorem co czapkę i zakończyłam pomponami.

round ripple hatJulia
wtorek, 11 grudnia 2007, sandija

Polecane wpisy

  • Postcrossingowa rocznica

    W tym tygodniu minął rok odkąd zarejestrowałam się na stronie www.postcrossing.com i rozpoczęła się moja pocztówkowa przygoda. Szybko zleciało, dopiero co pisa

  • Kolejna chusta

    Kolejna szydełkowa chusta, tym razem dla mojej mamy Włóczka Kocurek, szydełko 3mm. Julia

  • Ekspresowa kamizelka

    Kamizelka jest ekspresowa, bo zrobiona w dwa dni. Robi się ją szybko, ale to, że zaczęłam ją robić w piątek a chciałam założyć w niedzielę nie było bez znaczeni

www.flickr.com
Julka Julka's Postcrossing photoset Julka Julka's Postcrossing photoset