RSS
czwartek, 22 lutego 2007
Żaba Felek
żaba

Odczy te oczy mogą kłamać? ;) niedawna jestem posiadaczką pasożyta zwanego telefonem komórkowym. Skoro już muszę go mieć niech się na coś przyda. Więc wymyśliłam, że zrobię na niego etui. Nie było to trudne (wymyślenie i wykonanie ;p), na forum Craftster widziałam dużo różnego rodzaju pokrowców. Co prawda głównie na iPody, ale że jeszcze się własnego nie dorobiłam, komórka była dobrym zastępstwem.

Pod ręką akurat miałam resztkę zielonej włóczki. A jak zielony to już wiadomo, że to musiała być żaba :) I tak powstał Felek. Nie robiłam go z żadnego wzoru dlatego nie byłam pewna jaki będzie efekt końcowy. Ale myślę, że Felek jest uroczy.



Felek i komórka Felek z pasożytem w brzuchu Felek i zapięcie na języczek

Widzę, że Warholizer się spodobał więc polecam inne, fajne narzędzie do obróbki zdjęć: pikipimp.com. A o to mała próbka tego co za pomocą pikipimp można zrobić: Felek w przebraniu (po kliknięciu Felek przed obróbką)

Felek z wąsami

Julia

23:33, sandija
Link Komentarze (3) »
środa, 14 lutego 2007
Happy Valentine's Day
różowe niebo

Lubię walentynki, chociaż to święto wzbudzające kontrowersje (amerykanizm, komercjalizacja). Podoba mi się ta atmosfera pełna serduszek i wszelakich wyrazów miłości.

Poza tym to świetna okazja do stworzenia czegoś własnoręcznie.lizak - kwiatek Ja w tym roku dla mojej walentynki, czyli mojego bratanka, zrobiłam serduszkowo-lizakowe kwiatki. Pomysł na nie znalazłam na stronie Marthy Stewart. Z walentynkowych propozycji podoba mi się jeszcze stamtąd koperta złożona z wyciętego z papieru serca i pomysłowa kartka, kto wie może skorzystam z nich za rok.

lizaki-kwiatki w wazonie
Julia
PS To różowe niebo to dzisiejszy wczorajszy zachód słońca.
01:57, sandija
Link Komentarze (4) »
sobota, 10 lutego 2007
Spełnianie marzeń
gala mistrzów
 
28 stycznia byłam na pokazach mistrzów, które kończyły Mistrzostwa Europy w Łyżwiarstwie Figurowym odbywające się w tym roku w Warszawie.
 
Bo poza tym, że uwielbiam wszelkiego rodzaju robótki ręczne jestem też zapalonym kibicem sportowym. Łyżwiarstwo figurowe jest chyba pierwszym sportem, którego byłam fanką. Pamiętam jak się ślizgałam po płytkach PCV w kuchni i wyobrażałam sobie, że jestem łyżwiarką.
 
Jestem bardzo ale to baaardzo szczęśliwa, że miałam okazję zobaczyć takie wspaniałe widowisko po raz pierwszy na żywo :)

ja na Torwarze

Julia

PS Zdjęcia zrobione przez Agatę.

16:48, sandija
Link Komentarze (1) »
www.flickr.com
Julka Julka's Postcrossing photoset Julka Julka's Postcrossing photoset