RSS
niedziela, 19 sierpnia 2007
Biżuteria
crochet wire bracelet with beads

Były urodzinowe życzenia dla Oli teraz czas na pokazanie prezentu :) Zrobiłam dla niej: bransoletkę...

bransoletka

bransoletka

i kolczyki.

earrings

kolczyki

Bransoletkę i kolczyki zrobiłam szydełkiem (3mm) z cienkiego drucika i koralików. Była to moja pierwsza próba takiego szydełkowania (zainspirowana jak zwykle tym co zobaczyłam gdzieś w internecie). Nie mam też żadnego doświadczenia w robieniu biżuterii co niestety widać w nieudolnym wykończeniu kolczyków. Ogólnie jednak jestem zadowolona z efektu końcowego i mam nadzieję, że właścicielka kompletu również ;) Może jeszcze kiedyś pobawię się w tworzenie biżuterii.
Julia

PS. Kwiatki na kartce urodzinowej dla Oli pochodzą z darmowego zestawu, który bardzo mi się podoba a można go znaleźć tutaj. Niestety będzie on dostępny tylko przez określony czas, chyba do końca sierpnia bo to Monthly Kit na sierpień. W ogóle strona http://www.digitalscrapbookingfreebies.com, z której pochodzi ów zestaw wygląda ciekawie. Znalazłam ją dzięki blogowi ikeagoddess.blogspot.com.

22:22, sandija
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 09 sierpnia 2007
Życzenia urodzinowe
kartka urodzinowa
00:37, sandija
Link Komentarze (1) »
środa, 01 sierpnia 2007
Postcrossing
pocztówka z Seattle

Co to jest postcrossing? To projekt, dzięki któremu każdy może otrzymywać pocztówki z różnych, przypadkowych miejsc na świecie. Wystarczy się zarejestrować, wylosować adres innego postcrossera i wysłać do niego kartkę. Gdy kartka dotrze do adresata i zostanie zarejestrowana ktoś inny wyśle do nas pocztówkę. Szczegóły na stronie www.postcrossing.com.

Ja zarejestrowałam się dwa tygodnie temu. Do tej pory wysłałam 7 widokówek z czego 6 zostało już zarejestrowanych (gdzie wysłałam kartki można zobaczyć w moim profilu). A dzisiaj dostałam pierwsze dwie kartki :D Z Seattle - USA (zdjęcie na górze) i Turku - Finlandia (zdjęcie niżej).

pocztówka z Turku
Thank you for these pretty cards and happy postcrossing!
Julia
19:22, sandija
Link Dodaj komentarz »
www.flickr.com
Julka Julka's Postcrossing photoset Julka Julka's Postcrossing photoset